112,51 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.76 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Producer | Hikvision |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2CD2043G2-LI2U/SL |
| Gamintojo prekės serija | Acusense Strobe Light and Audible Warning and Smart Hybrid Light Fixed Network Camera |
| Gaminio spalva | Black |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 2.8/4/6mm |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2688 x 1520 pikseliai |
| Atminties lizdai | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.