162,53 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Producer | Hikvision |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2DE2C400MWG-4G |
| Gamintojo prekės serija | Smart Hybrid-light 4G PT Network Camera |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Objektyvo tipas | Fixed |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.