699,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Producer | HP |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Warranty | 12 mėn. |
| Ryškumas | 250 cd/m² |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | FHD |
| Įstrižainė | 15.6 col. |
| Kamera | HD |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Proporcija | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | i5-1334U |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.6 GHz |
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 GHz |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G10 |
| Gamintojo prekės serija | 250 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.