38,98 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.00 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas Go! Plus |
| Talpumas | 128 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Tipas | microSD |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.