118,13 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas Go! Plus |
| Talpumas | 512 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
| Tipas | SD |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.