106,79 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Talpumas | 256 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Rašymo greitis | 150 MB/s |
| Skaitymo greitis | 280 MB/s |
| Tipas | SD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas React Plus |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.