110,62 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvas Select Plus |
| Talpumas | 1000 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I, U1/U3, Video Class 10/30 |
| Skaitymo greitis | 150 MB/s |
| Tipas | SD |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.