12,62 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Duo |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 |
| Gaminio spalva | Black/Green |
| Medžiaga | N/A |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.