14,39 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler SE9 G3 |
| Gaminio spalva | Dark nickel |
| Medžiaga | Metal |
| Talpumas | 64 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.