73,66 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Endurance 95R |
| Talpumas | 256 GB |
| Atmintuko klasė | Class 10, UHS-I |
| Tipas | microSDXC |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.