24,55 €
Neturime
Neturime
| Net weight | 0.007 kg |
| Producer | Kingston |
| Talpumas | 32 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Rašymo greitis | 30 MB/s |
| Skaitymo greitis | 95 MB/s |
| Tipas | Micro SDHC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SDCE/32GB |
| Gamintojo prekės serija | Endurance |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.