105,86 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XS2000 |
| Gamintojo prekės serija | External Solid State Drive |
| Stacionaraus disko talpa | 500 GB |
| Rašymo greitis | 2000 MB/s |
| Skaitymo greitis | 2000 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | USB 3.2 Gen 2×2 |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.