134,22 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FURY Beast Black EXPO |
| Atminties taktinis dažnis | 6000 MHz |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Talpumas | 8 GB |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.