241,92 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FURY Beast Black RGB EXPO |
| Atminties taktinis dažnis | 6000 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1×16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Talpumas | 16 GB |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.