414,66 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.00 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NV3 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Rašymo greitis | 5000 MB/s |
| Skaitymo greitis | 6000 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| SSD formos faktorius | M.2 2230 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.