52,28 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Exodia S |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 512 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 |
| Gaminio spalva | Black/Yellow |
| Medžiaga | N/A |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.