23,65 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | Kingston |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler SE9 G3 |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB Type-A |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Metal |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.