34,90 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.178 kg |
| Net weight | 0.091 kg |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | On-Ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Producer | Koss |
| USB krovimo prievadas | No |
| Įrenginio jungtis | 3.5mm Jack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS200i |
| Gamintojo prekės serija | Headset |
| Frequency | 20-22k kHz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Dažnių diapazonas | 20-22k Hz |
| Gaminio spalva | Black |
| Varža | 32 Ω |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.