13,91 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.12 kg |
| Net weight | 1.11 kg |
| Producer | Lanberg |
| Tipas | HDMI to HDMI |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CA-HDMI-10CC-0150-BK |
| Gamintojo prekės serija | HDMI V1.4 Cable |
| Kabelio ilgis | 15 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.