15,51 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.077 kg |
| Net weight | 0.058 kg |
| Producer | Lanberg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DIN-FE4-AT-30W |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Fast Ethernet Din Rail at 30W metal clips |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| POE | PoE++ |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.