28,26 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer | Lanberg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DIN-GE4-BT-90W |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Gigabit Ethernet Din Rail BT 90W metal clips |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| POE | PoE++ |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.