39,00 €
1.7m charging cable
Turime
Turime
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.27 kg |
| Tipas | Power Adapter |
| Išvesties sąsaja | USB-C |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 65W USB-C Wall Adapter |
| Warranty | 24 mėn. |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Išvesties įtampa | 20 V |
| Įvesties įtampa | 100-240 V |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.