8,99 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 400 |
| Sensors | Red optical |
| Buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Producer | Lenovo |
| Gaminio spalva | Raven black |
| Gamintojo prekės serija | Compact Mouse |
| Jungties tipas | USB-C |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.