45,49 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 0.91 kg |
| Producer | Lenovo |
| Jungties tipas | 2.4 GHz |
| Tipas | Keyboard and Mouse Combo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essential |
| Klaviatūros išdėstymas | Russian/Cyrillic |
| Mygtukų tipas | 3 buttones ( Left, Right, Scroll) |
| Paslinkimo tipas | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Techniniai parametrai | Mouse Resolution: 1600; Optical Sensor |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.