999,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 8.93 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tipas | Desktop |
| Priedai pridėti | Wireless EOS Keyboard, Wireless EOS Mouse |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24ARR9 |
| Gamintojo prekės serija | IdeaCentre |
| Warranty | 24 mėn. |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| HD tipas | FHD |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Korpuso tipas | AIO |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | 7535HS |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 660M Graphics |
| I/O prievadai | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0); 1x HDMI-in 1.4; 1x HDMI-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector. Left Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Matmenys (P x G x A) | 540 x 192 x 431 mm |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | Nordic |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | No |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.