49,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.40 kg |
| Net weight | 1.27 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tipas | Gaming Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion K310 RGB |
| Klaviatūros išdėstymas | Nordic |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.8 m |
| Foninis apšvietimas | 5-zone RGB lighting |
| Ryšio technologija | Wired |
| Perjungimo tipas | Membrane |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.