1799,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 18.00 kg |
| Net weight | 15.00 kg |
| Producer | Lenovo- |
| Tipas | Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5 30IAS10 |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Warranty | 24 mėn. |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties lizdai | 2×16 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 225 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 4.9 MHz |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Gaminio spalva | Eclipse Black (Transparent cover) + airflow with ARGB + Inner Decorate Cover |
| Korpuso tipas | Tower |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Laikmena | SSD |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical drive |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.