1299,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 13.20 kg |
| Net weight | 10.50 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tipas | Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 26ADR10 |
| Gamintojo prekės serija | LOQ |
| Warranty | 24 mėn. |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 5200 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties lizdai | 2 |
| Gaminio spalva | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Korpuso tipas | Tower |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus modelis | 8745HX |
| Procesoriaus dažnis | 3.6 GHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 5.1 MHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical drive |
| Laikmena | SSD |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.