6,99 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.188 kg |
| Net weight | 0.088 kg |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 120 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wired |
| Gaminio spalva | Black |
| Slankiklis | 2-way scroll (up/down) |
| Cable length | 150 cm |
| Jungties tipas | USB-A |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.