75,33 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.59 kg |
| Producer | Lenovo |
| Jungties tipas | 2.4 GHz |
| Tipas | Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Professional Rechargeable |
| Skaitmenų klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Suderinamumas | PC |
| Ryšio technologija | Wireless |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Gaminio spalva | Grey |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.