59,33 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.08 kg |
| Net weight | 0.82 kg |
| Producer | Lenovo |
| Jungties tipas | USB-A |
| Tipas | Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smartcard II |
| Klaviatūros išdėstymas | Estonian |
| Maksimalus kabelio ilgis | 2 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | Wired |
| Perjungimo tipas | Plunger type switch |
| Pelė pridėta | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.