114,52 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer | Lenovo |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 6000 |
| Gamintojo prekės serija | Speakerphone |
| Varža | 3 Ω |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Warranty | 12 mėn. |
| „Bluetooth“ | Yes |
| USB prievadas | USB-C, USB-A |
| Spalva | Black |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11, Mac OS 10.4, Mac OS 11, Chrome OS 29 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Talk time (single charge) | 12 h |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.