1118,11 €
1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4; 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader
Turime
Turime
| Gross weight | 2.28 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 24 mėn. |
| Warranty | Depot |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
| Gaminio spalva | Arctic Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16 G8 IAL Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkBook |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 5.1 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Procesoriaus modelis | 185H |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics Functions as Intel Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 45 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.