748,88 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.71 kg |
| Net weight | 1.13 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tipas | Desktop |
| Priedai pridėti | Keyboard – USB, Calliope, Black, English (EU); Mouse – USB Calliope Mouse, Black |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | neo 50q G5 |
| Gamintojo prekės serija | ThinkCentre |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Gaminio spalva | Black |
| Korpuso tipas | Tiny |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-13420H |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical drive |
| I/O prievadai | Front Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging; 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging; 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm). Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0), one supports Smart Power On; 2x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4b; 1x Ethernet (GbE RJ-45); 1x Power connector. |
| Warranty | Onsite |
| Klaviatūros kalba | English |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.