67,92 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.54 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer | Lenovo |
| Išvesties sąsaja | 1 x 24 pin USB-C |
| Tipas | Power adapter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkPad Mobile Workstation 140W USB-C GaN Slim AC Adapter-EU |
| Išvesties įtampa | 28 V |
| Įvesties įtampa | 100-240 V |
| Išvesties galia | 140 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.