71,18 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.44 kg |
| Tipas | AC Adapter |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4X20S56701 |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad Mobile Workstation Slim 170W AC Power Adapter (Slim-tip) |
| Warranty | 12 mėn. |
| Suderinami produktai | ThinkPad P1 Gen 3; P1 Gen 4; P15 Gen 1; P15 Gen 2; P15v Gen 2; P17 Gen 1; P17 Gen 2; P53; T15g Gen 1; T15g Gen 2; T15p Gen 1; T15p Gen 2; X1 Extreme Gen 3; X1 Extreme Gen 4 |
| Išvesties galia | 170 W |
| Įvesties įtampa | 90-265 V |
| Išvesties įtampa | 20 V |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.