2170,44 €
1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x Thunderbolt 4, with USB PD 3.0; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x Kensington Nano Security Slot
Turime
Turime
| Gross weight | 1.87 kg |
| Net weight | 1.29 kg |
| Producer | Lenovo |
| Ryškumas | 400 cd/m² |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Premier |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Ekrano paviršius | Anti-glare |
| HD tipas | WUXGA |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Presence Detection |
| Įstrižainė | 14 col. |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P14s G7 AMD |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus modelis | 440 |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 840M Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | Nordic |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 60 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.