3946,28 €
1x USB-A (USB 10Gbps), Always On; 3x Thunderbolt 4, with USB PD 15-100W and DisplayPort 2.1; 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader
Turime
Turime
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.12 kg |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 36 mėn. |
| Warranty | Premier |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Ekrano paviršius | Anti-reflection |
| HD tipas | 2.8K |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Įstrižainė | 15.3 col. |
| Ekranas | 2880 x 1800 pikseliai |
| Skydelio tipas | OLED |
| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5X |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 9600 MHz |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X9-15p G1 Intel |
| Gamintojo prekės serija | ThinkPad |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Procesorius | Intel Core Ultra X7 |
| Procesoriaus modelis | 358H |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Laikmena | SSD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc B390 GPU |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Klaviatūros kalba | English |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.