3445,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 2.56 kg |
| Net weight | 1.98 kg |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkSmart Core + IP Controller G2 U5-16GB for MTR |
| Warranty | 36 mėn. |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 135H |
| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 2×8 GB |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Bendroji laikmenos talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Gaminio spalva | Black |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Valdiklio tipas | Lenovo IP Controller, 10.1″ Touch Controller, Multi-touch |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 IoT Enterprise |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.