1676,92 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 20.50 kg |
| Net weight | 13.50 kg |
| Producer | Lenovo |
| Connectivity | DisplayPort, USB-A, Thunderbolt |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkVision P40WD-40 |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 5120 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Reakcijos laikas | 4/6 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 39.7 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.