39,00 €
The Lenovo 110 Stereo USB Headset is the perfect solution for anyone looking for crisp calls, powerful audio, passive noise-cancelling, and hassle-free plug-and-play. Its dynamic rotatable microphone makes it ideal for both left- and right-siders, while its protein leather and memory-foam ear cups provide all-day comfort
Neturime
Neturime
| Net weight | 0.33 kg |
| Varža | 32 Ω |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Warranty | 1 metai |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 110 Stereo |
| Gamintojo prekės serija | USB Headset |
| Microphone | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gaminio spalva | Grey |
| Jautrumas | 116 dB |
| Mikrofono dažnis | 20-20000 Hz |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| Svoris | 137 g |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.