32,64 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer | Lenovo |
| Jungties tipas | USB Type-A, USB Type-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wired VoIP Headset 5000 (Teams) |
| Varža | 32 Ω |
| Mikrofono jautrumas | -40 dB |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Warranty | 36 mėn. |
| Spalva | Black |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.