12,99 €
Turime
Turime
| Net weight | 0.061 kg |
| Tipas | Wireless mouse |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 400 |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Warranty | 1 metai |
| Number of buttons | 3 (left click, right click, scroll click) NULL |
| Buttons durability | Left/rigt button – up to 8,000,000 clicks; Scroll click – up to 100,000 clicks |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Jungties tipas | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Warranty | 24 mėn. |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Belaidis ryšys | 2.4 GHz |
| Gaminio spalva | Black |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | No |
| Įkraunama | No |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.