1499,00 €
Turime
Turime
| Gross weight | 14.28 kg |
| Net weight | 9.4 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tipas | Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27IAH10 |
| Gamintojo prekės serija | Yoga |
| Warranty | 24 mėn. |
| Priedai pridėti | Euterpe Wireless Keyboard & Mouse |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| HD tipas | QHD |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5x |
| Atminties taktinis dažnis | 7467 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Korpuso tipas | AIO |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesorius | Inte Core Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 255H |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 5.1 MHz |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc 140T GPU |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | English |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Galingumas | 135 W |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.