226,56 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Lexar |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Talpumas | 16 GB |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.