286,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer | Lexar |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NQ100 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Skaitymo greitis | 550 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA III |
| SSD formos faktorius | 2.5″ |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.