524,01 €
Turime
Turime
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.509 kg |
| Producer | Lexmark |
| Lapų kiekis | 25000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CX725de, CX725dhe, CX725dthe |
| Kiekis | 1 |
| Pakuotės plotis | 20 cm |
| Pakuotės gylis | 16.5 cm |
| Pakuotės aukštis | 10 cm |
| Paketo svoris | 709 g |
| Gross weight | 0.673 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.