784,78 €
Turime
Turime
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Cartridge |
| Lapų kiekio pastaba | ISO/IEC 19752 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Suderinami produktai | MS811dn / MS811dtn / MS811n / MS812de / MS812de with 2-Year Onsite Guarantee / MS812dn / MS812dtn |
| Spalva | No |
| Lapų kiekis | 45000 puslapiai |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 2 metai |
| Gaminio tipas | Toner cartridge |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 – 90 % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 10 – 30 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 20 – 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20 – 40 °C |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 52D2X0E |
| Gaminio pavadinimas | 522XE Extra High Yield Corporate Cartridge (45k) |
| Net weight | 1.142 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gross weight | 1.657 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.