195,55 €
Turime
Turime
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 6.91 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gross weight | 8.75 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 40C2100 |
| Gamintojo prekės serija | 550-Sheet Tray |
| Gaminio spalva | Grey |
| Suderinami produktai | Lexmark C4150, CS720de, CS720dte, CS725de, CS725dte, CS727de, CS728de, CX725de, CX725dhe, CX725dthe, CX727de, XC4140, XC4150, XC4153 |
| Ruošinio tipas | Labels, Card Stock, Plain Paper, Envelopes, Refer to the Card Stock & Label Guide |
| Matmenys (P x Gx A) | 463 x 483 x 119 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.