700,70 €
Turime
Turime
| Kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Cartridge |
| Lapų kiekio pastaba | ISO/IEC 19752 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Pakuotės tipas | Box |
| Kasetės talpa | Standard |
| Suderinami produktai | MX711de / MX711dhe / MX810dfe / MX810dme / MX810dpe / MX810dxfe / MX810dxme / MX810dxpe / MX811dfe / MX811dme / MX811dpe / MX811dxfe / MX811dxme / MX811dxpe / MX812dfe / MX812dme / MX812dpe / MX812dxfe / MX812dxme / MX812dxpe |
| Spalva | No |
| Lapų kiekis | 45000 puslapiai |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 2 metai |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Gaminio tipas | Toner Cartridge |
| Pakuotės gylis | 49.5 cm |
| Pakuotės aukštis | 19.8 cm |
| Pakuotės plotis | 16 cm |
| Paketo svoris | 2 g |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 10 – 90 % |
| Darbo temperatūra (T-T) | 10 – 30 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 20 – 80 % |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20 – 40 °C |
| Padėklo svoris | 183.9 kg |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 62D2X0E |
| Gaminio pavadinimas | 622XE Extra High Yield Corporate Cartridge (45k) |
| Net weight | 1.80 kg |
| Producer | Lexmark |
| Gross weight | 2.323 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.